خانه / آخرین مطالب / نقد و بررسی یعنی چی؟آقای خمار!!

نقد و بررسی یعنی چی؟آقای خمار!!

توهین زشت بازیگر سریال زیرپای مادر به خبرنگاران

به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛ بهناز جعفری بازیگر سریال زیر پای مادر در پایان نشست خبری  خطاب به خبرنگاران رسانه ها که با زبان روزه برای حضور در این نشست زمان خود را گذاشته بودند، با توهینی فراوان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه دیالوگ های سعید نعمت اله شبیه به فیلم های مسعود کیمیایی است، گفت: این قبیل صحبت ها کمی تقصیر جامعه منتقدان و مردم ماست که به دلیل عدم آگاهی و شناخت و تنبل بودنشان همه چیز را گردن فردی دیگر می اندازند.

این در حالی است که حتی آقای کیمیایی را هم نمیشناسیم و میاییم می گوییم که این چنین.

متاسفانه مثل همین نشستی که من در آن نشستم که هیچ بار شناخت و تحلیلی در شماها وجود نداره!

یعنی همه شما افرادی هستید که پیش پا افتاده ترین سوال ها را برای به چالش کشاندن ما بازیگرهایی که یکسال زحمت کشیدیم و این سریال را ساختیم ندارید و یکسری سوال کسالت آور دارید!

من فکر میکنم این موضوع به دلیل عدم سواد و عدم شناخت منتقدین ما است. یعنی منتقدان ما در جایگاهی ننشسته اند که واقعا منتقد باشن و بتونن به درستی و واقعا سریال ما رو نقد کنن. چون الگوشون یه سری آدما مثل فراستی هستن!

شما وظیفته سوال کنی و من اگر اطلاعاتی داشته باشم جوابشو میدم!

وی در ادامه توهین های خود در پاسخ به خبرنگاری که اتفاقا چند سوال تکنیکی از او پرسیده بود، بیان داشت: نقد و بررسی یعنی چی؟ آقای خمار!

خبرنگار مربوطه گفت: من خمار نیستم و جعفری باز هم ادامه داد: نه انگار ی چیزی انداختی بالا!

در ادامه خبرنگاران سایر رسانه ها به لحن و صحبت های جعفری اعتراض  کردند، اما او باز هم ادامه داد: فقط بلدید بگید به ما بی احترامی می کنین! این از بی سوادی شماس. شما حتی برای خودتون هم سوال ندارید و همتون صرفا یک کارمند هستید که برای کارتون اومدید اینجا!

خبرنگاری گفت: اگر همین بچه های رسانه نبودند، شما الان بهناز جعفری نبودید!

جعفری خطاب به خبرنگاران گفت: می خوام نباشن! حتما من به واسطه شماها شدم بهناز جعفری! شما روزنامه نگاران فقط بلدید اعتراض های بی اساس کنید.

یک دیدگاه

  1. همین کارا رو کرد که خلیل کبابی طلاقش داد
    ۰    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 5 =